KOSTELNI prêt–à–porter

KOSTELNI prêt–à–porter - це ексклюзивна лінія дизайнерського одягу (ready-to-wear), створена співзасновницею та креативним директором Дому Моди KOSTELNI - Марією Костельні, для успішних та реалізованих жінок, які купують лише неповторні та ексклюзивні дизайнерські речі виключної якості та майстерності. Кожна prêt–à–porter колекція має своє джерело натхнення, свій неповторний стиль та настрій. Кожна річ з колекції майстерно виконана з найкращих матеріалів, що в поєднанні з унікальним дизайном робить її витвором мистецтва.

KOSTELNI ACCESSORI

KOSTELNI ACCESSORI - це ексклюзивна лінія жіночих шкіряних аксесуарів, створена співзасновником та дизайнером Дому Моди KOSTELNI, Русланом Костельні. Ця лінія створена для успішних та реалізованих жінок, які цінують майстерність, виключну якість та неповторний дизайн у світі моди. Кожен шкіряний витвір від Дому Моди KOSTELNI майстерно створений вручну з найкращих французьких та італійських матеріалів. За останні 17 років, KOSTELNI створили більше 100 шкіряних аксесуарів, кожен з яких є неповторним витвором мистецтва, що додає часточку прекрасного у життя своїх власників.

KOSTELNI ATELIER

Для особливих клієнтів Дому Моди KOSTELNI існує ексклюзивна можливість персонального обслуговування в офіційному ательє. Ця можливість включає в себе особисті примірки з дизайнерами, створення моделей під індивідуальні параметри клієнтів, персоналізацію моделей під побажання клієнта, а також створення цілком нових індивідуальних моделей та творінь за бажанням клієнта. Для того, щоб стати atelier-клієнтом KOSTELNI, просто зателефонуйте за номером +380665478655 або подайте заявку за посиланням нижче.